Segem
Site Haritası | English
 
Üye Girişi
 
E-mail :
Şifre :
Yeni Üye
Şifremi Unuttum
 
E-Ögrenme
Takvim
Sinav Sonuçlari
Sinav Giris Belgesi
KVKK

Çalistay

2013 Çocuk Gözüyle Sigorta

Katalog

 
 
SEGEM, “Sigortacılık ve Aktüerya Eğitimi Çalıştayı” çalışma grubu moderatörlerine plaket sundu...
 

SEGEM Yönetim Komitesi, “Sigortacılık ve Aktüerya Eğitimi Çalıştayı” kapsamında özverili çalışmalar gerçekleştiren çalışma grubu moderatörlerine 9 Eylül tarihinde SEGEM’de düzenlenen toplantıda plaket sundu.
 


Hatırlanacağı gibi, çalışma grupları, Çalıştay öncesi ve sonrasında yaklaşık dokuz ay süren çalışmalar sonucunda kendi alanlarına ilişkin mevcut durum analizleri ile çözüm önerilerini içeren raporlar hazırlamışlardı. Bu raporlar SEGEM tarafından derlenerek tek bir rapor haline getirildi.

 

  

 

Raporun kitap olarak basılıp başta Yükseköğretim Kurulu ve üniversiteler olmak üzere tüm ilgili kurum ve kuruluşlarla paylaşılması öncesinde son durumu değerlendirmek ve çalışmaların başından beri emeği geçen çalışma grubu moderatörlerine plaket sunmak üzere 9 Eylül 2011 tarihinde SEGEM’de bir toplantı düzenlendi. .

 

     


Toplantıya Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü ve SEGEM Yönetim Komitesi Başkanı Dr. Ahmet GENÇ, Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği Genel Sekreteri ve SEGEM Yönetim Komitesi Üyesi Erhan TUNÇAY, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi ve SEGEM Yönetim Komitesi Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mahmut YAVAŞİ, Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü Eksperler ve Aracılar Daire Başkanı Murat KAYACI, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sektörler ve Girişimcilik Daire Başkanı Cihat ALAGÖZ, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigortacılık Müdürü Mevlüt SÖYLEMEZ, Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü Eksperler ve Aracılar Dairesi Uzman Yardımcısı Pınar KAMAN, çalışma grubu moderatörleri Prof. Dr. Erişah ARICAN, Prof. Dr. Ömer GEBİZLİOĞLU, Doç. Dr. Meral SUCU, Dr. Şebnem URALCAN, Turusan BAĞCI, SEGEM Müdür Yardımcısı Vekili Dr. Berna Özşar KUMCU ve SEGEM çalışanları katıldılar. Toplantının bitiminde düzenlenen törenle çalışma grubu moderatörlerine plaketleri sunuldu.
   
 
Copyright © 2009 SEGEM | Sigortacılık Eğitim Merkezi Extremedya, Web design & Consulting