Segem
Site Haritası | English
 
Üye Girişi
 
E-mail :
Şifre :
Yeni Üye
Şifremi Unuttum
 
E-Ögrenme
Takvim
Sinav Sonuçlari
Sinav Giris Belgesi
KVKK

Çalistay

2013 Çocuk Gözüyle Sigorta

Katalog

 
 
SEGEM’in Düzenlediği Sigorta Yaptırıyorum Çünkü... Konulu Resim Yarışması’nın Ödülleri Sahiplerini Buldu
 
SEGEM tarafından “Sigortacılık Haftası” etkinlikleri çerçevesinde yurt genelinde düzenlenen “Sigorta Yaptırıyorum Çünkü…” konulu resim yarışmasının ödül töreni ve sergi açılışı, 1 Haziran 2012 tarihinde İstanbul’da SEGEM’in yerleşik olduğu TOBB Plaza’da gerçekleşti.Ödül töreni ve sergi açılışına T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü ve Sigortacılık Eğitim Merkezi Yönetim Komitesi Başkanı Dr. Ahmet GENÇ, T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Murat KAYACI, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigortacılık Müdürü Mevlüt SÖYLEMEZ, Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Atilla OKSAY, Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği Reklam ve Tanıtım Bölümü Yöneticisi Gamze DİLER, Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi ve Resim Yarışması Değerlendirme Komitesi Başkanı Prof. Dr. İsmail AVCI, değerlendirme komitesi üyeleri, başarılı öğrencilerin aileleri ve öğretmenleri ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.SEGEM Müdür Vekili Dr. Berna ÖZŞAR KUMCU ve T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü ve Sigortacılık Eğitim Merkezi Yönetim Komitesi Başkanı Dr. Ahmet GENÇ’in açılış konuşmalarını yaptıkları ödül töreninde, yarışmada birinciliği kazanan Samsun TED Koleji 6/C sınıfı öğrencilerinden Oya İNÖZÜ’ne ödülünü T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü ve Sigortacılık Eğitim Merkezi Yönetim Komitesi Başkanı Dr. Ahmet GENÇ verdi.Yarışmada dereceye giren diğer başarılı öğrencilere ve okul müdürlüklerine çeşitli ödül ve plaketlerin verilmesinin ardından değerlendirme komitesi üyelerine de plaketleri takdim edildi. Ödül töreninin ardından açılan sergide dereceye giren öğrencilerin resimlerinin yanı sıra sergilenmeye değer bulunan 50 eser daha katılımcıların beğenisine sunuldu. Katılımcılar bir yandan sergilenen eserleri incelerken bir yandan da klasik eserlerin sunulduğu canlı müziği dinletisini dinleme fırsatı buldu.

Öğrenciler ve aileleri ödül töreninin ardından Cumartesi günü kendileri için düzenlenen İstanbul gezisinde Miniatürk, Topkapı Sarayı ve Sultanahmet Meydanı’nı dolaşarak İstanbul’un tarihi ve kültürel yerlerini yakından tanıma şansı buldular.

“Sigorta Yaptırıyorum Çünkü…” konulu resim sergisi, Haziran ayı boyunca Sigortacılık Eğitim Merkezi’nin de yerleşik bulunduğu TOBB plaza sergi salonunda ilgililerin ziyaretine açık olacak...
   
 
Copyright © 2009 SEGEM | Sigortacılık Eğitim Merkezi Extremedya, Web design & Consulting