Segem
Site Haritası | English
 
Üye Girişi
 
E-mail :
Şifre :
Yeni Üye
Şifremi Unuttum
 
E-Ögrenme
Takvim
Sinav Sonuçlari
Sinav Giris Belgesi
KVKK

Çalistay

2013 Çocuk Gözüyle Sigorta

Katalog

 
 
TOBB, SEGEM ve SEİK, Uluslararası Otomobil Eksperleri Federasyonu, Fransız Otomobil Eksperleri Birliği ve Otomobil Eksperleri Eğitim Enstitüsü’nü ziyaret etti...
 
TOBB, SEGEM ve SEİK, 11 ve 12 Temmuz tarihlerinde Uluslararası Otomobil Eksperleri Federasyonu (FIEA), Fransız Otomobil Eksperleri Birliği (ANEA) ve Otomobil Eksperleri Eğitim Enstitüsü (IFOR2A) yöneticileriyle bir araya geldi.

SEİK Başkanı Yalçın Kaya, TOBB Sigortacılık Müdürü Mevlüt Söylemez ve SEGEM Müdür Vekili Dr. Berna Özşar Kumcu’nun katıldığı toplantıların ilki 11 Temmuz tarihinde Uluslararası Otomobil Eksperleri Federasyonu (FIEA) Başkanı ve Fransız Otomobil Eksperleri Birliği (ANEA) Kurucu Başkanı Jean-Claude Gillet ile gerçekleşti. Toplantıda ANEA ve FIEA tarafından gerçekleştirilen çalışmalar, Fransa’da ve Avrupa Birliği’nde eksperlik faaliyetleri, eksperlik faaliyetlerini düzenleyen mevzuat vb. konularda kapsamlı bilgiler alındı.

12 Temmuz tarihinde ise ANEA Genel Sekreteri Lionel Namin ve Otomobil Eksperleri Eğitim Enstitüsü yetkililerinden Fransa’da eksper olma süreci, eksperlik eğitimlerinin içeriği, kapsamı ve süresi gibi konularda bilgiler alındı. Toplantıda SEGEM ve SEİK tarafından gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin sunumlarla Fransız yetkililere Türk sigorta sektöründe eğitim, eksperlik mesleği ve eksperliğe ilişkin yapılanmalar hakkında bilgi verildi.
   
 
Copyright © 2009 SEGEM | Sigortacılık Eğitim Merkezi Extremedya, Web design & Consulting