Segem
Site Haritası | English
 
Üye Girişi
 
E-mail :
Şifre :
Yeni Üye
Şifremi Unuttum
 
E-Ögrenme
Takvim
Sinav Sonuçlari
Sinav Giris Belgesi
KVKK

Çalistay

2013 Çocuk Gözüyle Sigorta

Katalog

 
 
Çocuk Gözüyle Sigorta konulu SEGEM Resim Yarışması sonuçlandı...
 
SEGEM’in “Sigorta Haftası” etkinlikleri çerçevesinde yurt genelinde 2, 3 ve 4. sınıf ilkokul öğrencilerine yönelik olarak düzenlediği “Çocuk Gözüyle Sigorta” konulu resim yarışması sonuçlandı.

Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail AVCI başkanlığında toplanan ve Hazine Müsteşarlığı, TOBB, Türkiye Sigorta Birliği, SEGEM temsilcileri ile bir görsel sanatlar öğretmeninden oluşan jüri zorlu bir değerlendirme sürecinin ardından ödül almaya hak kazanan eserleri belirledi. Yarışmada birinciliği İzmir Fevzi Çakmak İlkokulu 2/B sınıfı öğrencisi Ceylin Kurfallı kazandı.

Dereceye giren eser sahipleri ise şöyle oldu:Ödül töreni ve sergi açılışı, Sigorta Haftasının son günü olan 31 Mayıs 2013 tarihinde İstanbul’da SEGEM’in yerleşik olduğu TOBB Plaza’da yapılacak. Yarışmaya katılan eserler Haziran ayı boyunca TOBB Plaza Sergi Salonu’nda sergilenecek. Yarışmada dereceye giren öğrencilere ve okul müdürlüklerine çeşitli ödül ve plaketler verilecek. Bunun yanı sıra, ödül kazanan öğrenciler ve velileri İstanbul’da konuk edilecek ve kendileri için bir İstanbul turu düzenlenecek.Birincilik Ödülü - CEYLİN KURFALLI (İzmir)
   
 
Copyright © 2009 SEGEM | Sigortacılık Eğitim Merkezi Extremedya, Web design & Consulting