Segem
Site Haritası | English
 
Üye Girişi
 
E-mail :
Şifre :
Yeni Üye
Şifremi Unuttum
 
E-Ögrenme
Takvim
Sinav Sonuçlari
Sinav Giris Belgesi
KVKK

Çalistay

2013 Çocuk Gözüyle Sigorta

Katalog

 
 
02.01.2013 - Sigorta Acenteleri Teknik Personel Yenileme Eğitimi Duyurusu (2012 Yılında Başvuru Yapamayan, Yenileme Eğitiminde Başarısız Olan Veya Eğitimi Süresi Içinde Tamamlamayan Adaylar Için)
 

SİGORTACILIK EĞİTİM MERKEZİ (SEGEM)

SİGORTA ACENTELERİ TEKNİK PERSONEL
YENİLEME EĞİTİMİ DUYURUSU

(2012 YILINDA BAŞVURU YAPAMAYAN, YENİLEME EĞİTİMİNDE BAŞARISIZ OLAN VEYA EĞİTİMİ SÜRESİ İÇİNDE TAMAMLAMAYAN ADAYLAR İÇİN)

Sigorta Acenteleri Yönetmeliği’nin 19(1). Maddesi uyarınca “Teknik personel, tarihi ve programı Müsteşarlıkça üç ay önceden duyurulacak ve en az üç yılda bir beş işgününü geçmemek üzere verilecek eğitime tabi tutulur” hükmü amirdir.

Bu Yönetmelik hükümleri kapsamında, 2009 yılında düzenlenen Acente Teknik Personel Eğitimlerine katılan ancak 2012 yılında katılması gereken Yenileme Eğitimine çeşitli nedenlerle başvuru yapamayan, yenileme eğitiminde başarısız olan veya eğitimi süresi içinde tamamlamayan kişilere ilişkin takvim aşağıda yer almaktadır.

Eğitim programı ve başvuru ile ilgili ayrıntılı bilgilere Acente Teknik Personel Yenileme Eğitimi (2012 Yılında Başvuru Yapamayan, Yenileme Eğitiminde Başarısız Olan veya Eğitimi Süresi İçinde Tamamlamayan Adaylar İçin) Başvuru ve Uygulama Kılavuzu’ndan ulaşmak mümkündür.

• Başvuru Tarihi: 14 Ocak-22 Mart 2013
• Eğitim Tarihi: 14 Ocak-22 Mart 2013
• Eğitim Şekli: E-öğrenme

Başvuru Formu için Tıklayınız.

Acente Teknik Personel Yenileme Eğitimi (2012 Yılında Başvuru Yapamayan, Yenileme Eğitiminde Başarısız Olan veya Eğitimi Süresi İçinde Tamamlamayan Adaylar İçin) Başvuru ve Uygulama Kılavuzu için lütfen Tıklayınız.

   
 
Copyright © 2009 SEGEM | Sigortacılık Eğitim Merkezi Extremedya, Web design & Consulting