Segem
Site Haritası | English
 
Üye Girişi
 
E-mail :
Şifre :
Yeni Üye
Şifremi Unuttum
 
E-Ögrenme
Takvim
Sinav Sonuçlari
Sinav Giris Belgesi
KVKK

Çalistay

2013 Çocuk Gözüyle Sigorta

Katalog

 
 
SEGEM, Sigorta Haftası etkinlikleri için hazırlıklarını sürdürüyor...
 
Sigorta sektörü, Mayıs ayının son haftası gerçekleşecek “Sigorta Haftası”na hazırlanıyor. Bilindiği gibi, hafta boyunca sigorta sektöründe faaliyet gösteren kurumlar tarafından yurt genelinde sigorta bilincinin arttırılmasına yönelik çeşitli etkinlikler gerçekleştiriliyor.

Bu çerçevede SEGEM tarafından düzenlenecek ilk etkinlik, 27 Mayıs 2013 tarihinde gerçekleşecek olan II. Ulusal Sigorta Sempozyumu olacak. Sektör yöneticilerini, kurum temsilcilerini ve akademisyenleri bir araya getirecek olan sempozyumun bu yılki konusu "Motorlu Taşıt Sigortaları" olarak belirlendi. Ritz Carlton Hotel’de gerçekleştirilecek olan sempozyumda motorlu taşıt sigortalarına ilişkin gelişmeler paylaşılacak, sorunlar ve çözüm önerileri ele alınarak deneyimler aktarılacak.
Sempozyum Etkinlik Programına buradan ulaşabilirsiniz.

Hazırlıkları devam eden ikinci etkinlik ise, SEGEM tarafından düzenlenen ve değerlendirmeleri Nisan ayında tamamlanan “Çocuk Gözüyle Sigorta” konulu resim yarışmasının ödül töreni ve sergi açılışı olacak. 31 Mayıs 2013 tarihinde SEGEM’in yerleşik bulunduğu TOBB Plaza’da gerçekleştirilecek olan ödül töreni ve sergi açılışında başarılı bulunan öğrencilere ödülleri ve plaketleri verilecek.
   
 
Copyright © 2009 SEGEM | Sigortacılık Eğitim Merkezi