Segem
Site Haritası | English
 
Üye Girişi
 
E-mail :
Şifre :
Yeni Üye
Şifremi Unuttum
 
E-Ögrenme
Takvim
Sinav Sonuçlari
Sinav Giris Belgesi
KVKK

Çalistay

2013 Çocuk Gözüyle Sigorta

Katalog

 
 
Eksper Yenileme Eğitimleri Adaylarının Dikkatine
 
EKSPER YENİLEME EĞİTİMLERİ ADAYLARININ DİKKATİNE

    SEGEM Akademi’de yer alan “Eksper Yenileme” eğitimlerinin normal şartlarda 31 Aralık 2013 tarihi itibariyle sonlandırılacağı açıklanmış; ancak eksperlerden gelen yoğun talep neticesinde eğitim süresi  28 Şubat 2014 tarihine kadar uzatılmıştır.

    Diğer yandan; SEGEM Akademi E-Öğrenme Platformu, her yıl Ocak ayının ilk haftalarında rutin bakım ve güncelleme çalışmalarına girmekte, tüm eğitimler de yıllık plan dahilinde bu tarihe göre ayarlanmaktadır. Yenileme eğitimini alan adaylara tanınan uzatma hakkı nedeniyle bu çalışma ile ilgili olarak bu sene farklı bir düzenleme yapılması gerekliliği ortaya çıkmıştır.

    20-27 Ocak 2014 tarihleri arasında SEGEM Akademi E-Öğrenme Platformu belirtilen çalışmalar nedeniyle kapalı olacaktır. 20 Ocak 2014 Pazartesi tarihine kadar eğitimini bitirmiş olan adaylar açısından herhangi bir problem söz konusu değildir. Ancak, bu tarihe kadar eğitiminin tamamını bitirememiş (örneğin eğitimin %78’ini tamamlamış) adayların eğitimleri SEGEM Akademi E-Öğrenme Platformu 27 Ocak Pazartesi günü tekrar faaliyete geçtiğinde baştan başlayacak; bu adayların eğitimin tamamını baştan izlemesi gerekecektir.

    Bu sebeple, eğitimin/eğitimlerin belli yüzdesini tamamlamış olan adayların 20 Ocak 2014 tarihine kadar eğitim ekranlarının tamamını izleyerek eğitimi bitirmeleri önerilmektedir. Eğitimlere henüz başlamayan veya eğitimleri 20 Ocak 2014 tarihine kadar tamamlayamayacak durumda olan adayların 28 Şubat 2014 tarihine kadar süreleri olduğunu hatırlatır, tüm adaylardan zaman planlamalarını kendilerine en uygun şekilde yapmalarını rica ederiz.

Sigorta Eksperleri Yenileme Eğitimi Başvuru ve Uygulama Kılavuzu için lütfen tıklayınız.

SİGORTACILIK EĞİTİM MERKEZİ

   
 
Copyright © 2009 SEGEM | Sigortacılık Eğitim Merkezi Extremedya, Web design & Consulting