Segem
Site Haritası | English
 
Üye Girişi
 
E-mail :
Şifre :
Yeni Üye
Şifremi Unuttum
 
E-Ögrenme
Takvim
Sinav Sonuçlari
Sinav Giris Belgesi
KVKK

Çalistay

2013 Çocuk Gözüyle Sigorta

Katalog

 
 
SEGEM Sigorta Haftasına Hazırlanıyor…
 
Bilindiği gibi, Mayıs ayının son haftası  “Sigorta Haftası” olarak kutlanıyor. Hafta boyunca sigorta sektöründe faaliyet gösteren kurumlar tarafından yurt genelinde sigorta bilincinin arttırılmasına yönelik çeşitli etkinlikler gerçekleştiriliyor.

Bu kapsamda SEGEM tarafından  Sigorta Haftasının ilk gününe denk gelen 26 Mayıs 2014 Pazartesi günü III. Ulusal Sigorta Sempozyumu düzenlenecek. Sempozyumun bu yılki konusu "Sigorta ve Bireysel Emeklilik Sektöründe Dağıtım Kanalları" olarak belirlendi. InterContinental İstanbul Otel’de gerçekleştirilecek olan sempozyum kapsamında dağıtım kanallarına ilişkin düzenlemeler, sorunlar ve çözüm önerileri, düzenleyici, sigorta şirketi, acente, broker ve banka perspektifiyle ele alınacak.

SEGEM’in gerçekleştireceği ikinci etkinlik ise, SEGEM tarafından yurt genelindeki ortaokullar arasında düzenlenen ve değerlendirmeleri Nisan ayında tamamlanan “Sigorta, Güvencemizin Anahtarı!” konulu resim yarışmasının ödül töreni ve sergi açılışı olacak. 30 Mayıs 2014 Cuma günü SEGEM’in yerleşik bulunduğu TOBB Plaza’da gerçekleştirilecek olan ödül töreni ve sergi açılışında başarılı bulunan öğrencilere ödülleri ve plaketleri verilecek.
   
 
Copyright © 2009 SEGEM | Sigortacılık Eğitim Merkezi