Segem
Site Haritası | English
 
Üye Girişi
 
E-mail :
Şifre :
Yeni Üye
Şifremi Unuttum
 
E-Ögrenme
Takvim
Sinav Sonuçlari
Sinav Giris Belgesi
KVKK

Çalistay

2013 Çocuk Gözüyle Sigorta

Katalog

 
 
Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörün Finansmanının Önlenmesi Eğitimi ve Sınavı
 
Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörün Finansmanının Önlenmesine İlişkin Yükümlülüklere Uyum Programı Hakkında Yönetmelik kapsamında, sigorta acentelerine yönelik düzenlenecek “Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörün Finansmanının Önlenmesi E-Eğitimi” ve “E-Sınavı” düzenlenecektir.

Sigorta Acentelerine Yönelik Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörün Finansmanının Önlenmesi E-Eğitimi ve E-Sınavı, Türkiye Sigorta Birliği üyesi şirketlerin, kendilerini temsile yetkili olan acenteleri tarafından alınması gereken bir eğitimdir. Söz konusu eğitime başvuru yapılabilmesi için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde bulunan Levha’ya kayıtlı sigorta acentesi yine Levha’ya kayıtlı yetkili ve çalışanı olunması gerekmektedir. Söz konusu eğitimin, yasal yükümlülük gereği, her yıl yenilenmesi gerekmektedir.

Söz konusu e-eğitim ve e-sınavın hizmet bedeli, Türkiye Sigorta Birliği tarafından karşılanmaktadır. Adayların, Başvuru ve Uygulama Kılavuzunda ifade edildiği şekilde herhangi bir ücret yatırmaksızın online başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Başvuru ve Uygulama Kılavuzu için tıklayınız
Online Başvuru Formu için tıklayınız

Kamuoyuna duyurulur.

SEGEM
   
 
Copyright © 2009 SEGEM | Sigortacılık Eğitim Merkezi